Як я кинув палити

Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

yak-ya-kynuv-palytyНемає нічого простішого, ніж кинути курити! Я робив це тисячу разів!
Марк Твен

Я згоден з класиком, набагато важче не почати курити знову. Всі мої спроби кинути палити завершувались провалом, аж поки я не відкрив для себе панацею. Багато курців, мабуть, чули про цей метод, але ніколи не замислювались скористатись ним, бо вважають його недієвим. Що ж, я не буду нікого переконувати, а просто розповім свою історію.

Курити я почав в дуже ранньому віці (14 років), так вже сталось. Але зараз я навіть не можу зрозуміти звідки взялась ота моя перша сигарета.  Так, саме вона одна затягнула мене в тютюнове рабство на всі 4 роки. Невже це дійсно був мій свідомий вибір?  Ні, задимівши вперше, я не згоджувався курити все своє життя, я не розраховував, що без цигарки я не зможу отримувати задоволення від нього.

Тютюнопаління та тютюновий бізнес потрібно розглядати як пастку. Згадайте свою першу цигарку – яка ж вона була гидка, згадайте зомління, нудоту або сильний кашель після неї. Мабуть, багато початківців запитують себе: “І що курці в цьому знаходять? Як взагалі можна звикнути до паління? Ні, зі мною такого ніколи не буде!”. Ці думки минають одразу ж після другої, третьої, четвертої … цигарок. Це характерна особливість підступної нікотинової пастки – ми не розуміємо, що ж є в курінні такого, що змушує втягнутись так багато людей, аж поки не стаємо залежними самі.

Вибратись з цього капкану мені допоміг Аллен Карр, а семе його книжка “Легкий спосіб кинути курити“. У цій книзі немає ніяких трюків та хитрощів, лише професіональний підхід колишнього курця до вирішіння цієї проблеми.
В кінці статті ви можете завантажити її в електронному вигляді.

Чому кинути курити ніколи не пізно?

Німецькі вчені довели, що кинути курити ніколи не пізно. Проаналізувавши результати наукових досліджень на тему куріння, вони прийшли до висновку, що відмова від цієї шкідливої ​​звички продовжує життя навіть тим, хто кинув палити в літньому віці.

Експерти з Німецького центру дослідження раку провели метааналіз результатів 17 досліджень, які проводилися в 7 країнах світу з 1987 по 2011 р.

Ризик смерті у курців у віці від 60 років протягом періоду дослідження був вище на 83%, ніж у однолітків, які не курили.

Ризик смерті у тих, хто кинув палити в літньому віці, був вище на 34%, в порівнянні з некурців. До того ж, цей ризик знижувався зі збільшенням періоду після припинення куріння.

Ці результати можуть стати додатковим стимулом для літніх людей відмовитись від куріння.

Соціальні реклами!

На мою думку, в більшості випадків вони не допомагають курцеві кинути палити, але можуть допомогти не починати.

Дуже цікаву рекламу запропонував Британський департамент охорони здоров’я, показавши хворі на рак сигарети.

Кинув курити сам – допоможи іншому!

Скачати книгу «Легкий спосіб кинути палити» Аллен Карр

Богдан Яловський

студент медичного факультету №1 at Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова
Автор та засновник цього блогу. Незважаючи на всі складнощі, мені подобається вивчати медицину, здобувати нові знання. З кожним роком я все блище наближаюсь до гордого звання Лікаря України!
Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email