Як цифрові технології змінюють медицину — DigitalMed 2016

Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Вже цієї осені, 4-6 жовтня пройде виставка «Охорона здоров’я 2016». Вона відбувається щороку, але цей 25 раз буде особливим. Організатори події вперше проводять окремий напрям про цифрові технології в медицині — Digital Medicine 2016.

Digital Medicine 2016 Володимир Хильчук

Безкоштовна онлайн реєстрація

Краще один раз побачити

Перший день події DigitalMed пройде під знаменом візуалізації в медицині. Ми говоритимемо не тільки про роботу з обстеженнями, а про такі поки фантастичні в медицині речі як віртуальна та доповнена реальність. Розберемось чим 3Д-друк може бути корисним лікарям та пацієнтам. Основна думка цього дня — чому візуалізація настільки важлива і де її можна використати.

Порахувати все

На другий день поговоримо про те як зробити нашу медицину дійсно цифровою. Це не просто модний тренд, а життєва необхідність для виживання медицини як галузі. Адже навколо все невпізнанно змінилось, окрім зберігання медичної інформації — вона досі страждає від почерку лікарів і старіння паперу.
Як збирати інформацію, як її передавати, що з нею робити і як вона може принести користь пацієнтові — все це розкажуть спікери 5 жовтня.

Медицина для кожного пацієнта

Третього дня буде багато розмов роль смартфонів у формуванні системи охорони здоров’я. Тобто тим що прийнято називати mHealth – переміщення функцій багатьох приладів у мобільні пристрої. В Україні декілька компаній працюють в цьому напрямку і привезуть показати свої розробки. Ще говоритимемо про персональну медицину. Передусім, як наші гени пов’язані з діагнозом та як вже сьогодні формувати лікування на основі гігантської кількості інформації з нашої ДНК.

Чому це важливо?

По моїх матеріалах на цьому блозі, Ви напевне знаєте мою зацікавленість в цифрових технологіях в медицині. І найкращий спосіб передбачити майбутнє — почати його створювати.
Запрошуючи спікерів на цю подію, переконався як багато людей працює на ринок США та Європи.
Проте в Україні люди вже сьогодні можуть користуватись останніми досягненнями технологій, і в медицині зокрема.

В нас один з найшвидших і найдешевших доступ до інтернету, адже коли почався бум підключень користувачів, то використовувались не старі мідні проводи, а прокладали оптоволокно до кожного будинку. Так і в медицині — досягти світового рівня можливо тільки через декілька сходинок розвитку.

Думаю, детальніше про це подискутуємо з гостями та експертами. Тим паче, що представники проекту eHealth від МОЗ України підтвердили свою участь.

Ознайомитись з попередньою програмою можна на сайті.

Володимир Хильчук

Володимир Хильчук

керівник проектів з цифрової медицини at Into-Sana
Досліджую технології, комунікації і лідерство в охороні здоров'я. Публікації у блозі — мій особистий погляд на майбутнє і теперішнє української медицини.
Володимир Хильчук
Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email