Як сонце бачить вас. Дивіться відео

Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Англійський художник, Thomas Leveritt (профіль в Twitter) показав, як виглядає шкіра людини в ультрафіолетових променях. Щоб це стало можливо, довелось використати спеціалізоване оптичне обладнання, на основі кварцового скла. Воно коштує дорого, тому не всі можуть провести даний експеримент.

Screenshot_1

На щастя, автор зняв чудове відео та розмістив його для вільного поширення на Youtube:

На ньому також видно, що крем для засмаги захищає від дії шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Чорний колір означає, що ці промені повністю поглинаються, не проникаючи в шкірні покриви.

Як відомо, УФ-промені  одні з причин виникнення онкологічних захворювань шкіри. Тому потрібно завжди користуватись захисними засобами, не знаходитись тривалий час на пляжі.

Варто також уникати соляріїв. У них використовують спеціальні лампи, що випромінюють ультрафіолетові промені на частоті, яка проникає глибше в шкіру. Саме там знаходяться росткові зони шкіри, які найбільш чутливі до шкідливих впливів та злоякісних перетворень в майбутньому.

Читайте більше матеріалів про здоров’я у постійній рубриці на Medblog.in.ua

Володимир Хильчук

Володимир Хильчук

керівник проектів з цифрової медицини at Into-Sana
Досліджую технології, комунікації і лідерство в охороні здоров'я. Публікації у блозі — мій особистий погляд на майбутнє і теперішнє української медицини.
Володимир Хильчук
Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email