Ще більше eHealth – підсумки DigitalMed 2018

Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Особливість щорічних подій – це те, що вони створюють своєрідну точка відліку. Вона показує шлях змін у індустрії за рік, за два роки. І дуже приємно, що спікері та учасники на цьогорічному DigitalMed 2018 втретє зібрались разом на відкритому майданчику, на виставці “Охорона здоров’я” у Міжнародному виставковому центрі.

Олексій Оніпко, з Askep.net показує у скільки разів йому сподобалось на DigtialMED 🙂

Два роки тому, коли відбувався перший DigtialMED  — враження і настої були зовсім інші. За цей час змінилось на краще Міністерство Охорони здоров’я.  Змінились завдання перед керівниками лікувальних закладів. Перші кроки у створенні eHealth надали прискореного розвитку індустрії медичних інформаційних систем. Почали з’являтись нові гравці. Навіть вітчизняні системи з вільним програмним кодом.

Без сумніву – наступного року нас чекатиме ще багато цікавого

Перший день пройшов під гаслом – інновації для лікарів та пацієнтів. Говорили про “телемедицину” в Україні. В лапках, бо термін схоже застарів швидше ніж його встигли впровадити на практиці. Дехто під цим розуміє лише домашній моніторинг, інші — консультації між одним лікарем та лікарем. Одним словом, якщо лікар говорить по телефону чи переписується з колегами – від здійснює акт телемедицини. До цього так звикли, що перестали звертати увагу.

Другий день був розділений на блоки:

  • Що змінить eHealth і як встигнути змінитись
  • Досвід впровадження та роботи з електронними сервісами
  • Дискусійна панель: Впровадження eHealth в Україні: Держава, центральний компонент eHealth, медичні заклади та лікарі, ІТ розробники та бізнес

Дискусійна панель була вперше на DigtialMED. Окрема подяка Євгену Прилипко, керівник напрямку eHealth ГО «Платформа здоров’я» за її організацію та проведення. Мені самому вже не вистачило б сил 🙂

Третього дня представники медичних інформаційних систем розповіли про свої новинки. Відвідувачі отримали інформацію і можливість поставити гострі запитання безпосередньо розробникам медичних систем.

Детальніше про теми та виступи спікерів прошу ознайомитись у анонсі. Усі доступні презентації спікерів зібрав і виклав на Dropbox.
Презентації Digtialmed 2018
DigitalMED – місце де буквально відчуваєш, як змінюються технології та медицина. Обов’язково приходьте наступного року!

 

Володимир Хильчук

Володимир Хильчук

керівник проектів з цифрової медицини at Into-Sana
Досліджую технології, комунікації і лідерство в охороні здоров'я. Публікації у блозі — мій особистий погляд на майбутнє і теперішнє української медицини.
Володимир Хильчук
Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email