Лікування раку в Ізраїлі

Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Медицина Ізраїлю славиться новітніми розробками і сучасними підходами до діагностики і лікування найскладніших захворювань. Щороку на лікування до Ізраїлю приїжджає близько 50 000 пацієнтів з країн України та країн СНД. Їх приваблює високий рівень медицини, полегшена процедура в’їзду і, звичайно ж, вартість послуг. В порівнянні з клініками США та Європи, вартість лікування в Ізраїлі нижча на 30-40%.

Однією з провідних клінік Ізраїлю вважається медичний центр «Іхілов». Кваліфіковані лікарі центру кожного дня рятують життя тисячам пацієнтів. Велику частку захворювань складають онкологічні патології, ефективність лікування яких вражає. Так, середня 5-річна виживаність при раку простати і раку молочної залози становить 90%, а при раку кишечника – близько 70%. Провідні клініки Європи і США не можуть похвалитися подібними результатами.

hospital photo

Переваги лікування в медичному центрі «Іхілов»

По прибутті пацієнта в Тель-Авів, його транспортують до відділення лікарні і розміщують в окремій комфортній палаті. Молодший медичний персонал забезпечує цілодобовий догляд за хворим. До кожного пацієнта прикріплений лікар, який вільно розмовляє російською мовою. Політика центру не вимагає передоплату за будь-які послуги. По мірі виконання тих чи інших процедур пацієнт самостійно за них розраховується.  

Діагностика захворювання займає вагоме місце в постановці діагнозу і виборі подальшого методу лікування. В діагностиці раку лікарі широко використовують такий метод візуалізації як ПЕТ-КТ. Це надзвичайно точний метод, котрий здатний виявити злоякісні пухлини розміром від 4 мм. Варто відмітити, що КТ і МРТ не здатні виявляти онкологічні захворювання на такій ранній стадії. Також, ПЕТ-КТ дозволяє відрізнити запальні зміни тканин від злоякісних, виявити точну причину росту пухлинних маркерів і т. д. Для прикладу, точність діагностики раку стравоходу і шлунку за допомогою ПЕТ-КТ досягає 95%. Натомість точність окремо виконаних КТ і ПЕТ складає 65% і 87% відповідно.

Для 100% верифікації діагнозу лікарі виконують біопсію пухлини. Цей метод діагностики може як підтвердити діагноз, так і спростувати його. В деяких випадках лікарі діагностують абсолютно інші захворювання. В останні роки набуває популярності метод виявлення генетичних мутацій. В разі виявлення тих чи інших генетичних відхилень лікарі підбирають біологічні препарати, котрі прицільно діють на пухлину. Такий метод успішно застосовується для лікування раку легень, шкіри, молочної залози, кишечника і т. д.

Сучасні методи лікування

Спеціалісти клініки «Іхілов» досягли надзвичайно високого рівня ефективності в лікуванні онкологічних захворювань. Вибір методу лікування індивідуальний. Він залежить від особливостей самого пацієнта і перебігу захворювання. Лікарі використовують комплексний підхід з послідовним використанням багатьох методів. Найбільш поширеними являються:

  • Оперативне лікування. Використовуються сучасні малоінвазивні, ендоскопічні, малотравматичні методи видалення пухлини. Такий підхід дозволяє пришвидшити реабілітацію хворого і зменшити рівень стресу організму.
  • Променева терапія полягає у використанні іонізуючого випромінювання. Її застосовують як в доопераційний період з метою зменшення розмірів пухлини, так і в післяопераційний – з метою знищення залишків пухлинних клітин і метастазів.
  • Хіміотерапія HIPEC – це революційна методика, в основі якої знаходиться використання підігрітих хіміотерапевтичних розчинів, котрі вводяться в черевну порожнину безпосередньо після оперативного втручання. Такий метод доцільний при злоякісних пухлинах органів черевної порожнини.
  • Імунотерапія дозволяє клітинам імунної системи ідентифікувати злоякісні клітини і знешкодити їх. При цьому здорові тканини залишаються не пошкодженими.
  • Електрохіміотерапія полягає у введенні лікарських речовин під впливом імпульсного електричного струму. Це покращує проникність препарату в уражені клітини.
  • Метод мікрографічних операцій використовується при лікуванні раку шкіри і полягає в пошаровому видаленні уражених зон з подальшим гістологічним аналізом.
  • Таргетна терапія блокує ріст і розмноження ракових клітин за допомогою впливу на специфічні молекули, які беруть участь в рості і розвитку пухлинної клітини.

Висновок

Медичний центр «Іхілов» – це провідна клініка, яка займається діагностикою та лікуванням багатьох захворювань, в тому числі онкологічних. Доступна вартість медичних послуг успішно поєднується з багаторічним досвідом кваліфікованих лікарів. Сучасні методи діагностики дозволяють швидко встановити і підтвердити діагноз. А революційні методи лікування дарують шанс кожному пацієнту раз і назавжди забути про рак.

Матеріал розміщено на правах реклами

Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email