InnoTech Ukraine про інноваційну медицину. Хочете побачити технології, які вилікують світ?

Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Сьогодні зміни революційного характеру відбуваються практично у всіх галузях. І індустрія охорони здоров’я, незважаючи на свою консервативність, в цьому плані не виняток.

InnoTech

Інноваційні технології, які поступово впроваджуються в одну з найголовніших сфер діяльності, відіграють важливу роль у профілактиці та ранньому прогнозуванні захворювань. Зараз великого поширення набули різні системи моніторингу (діяльності серця, мозку і т. д.), Дистанційні консультації, додатки для контролю здоров’я та ін.

Пару років тому стався справжній бум медичних стартапів. Здоров’я і допомога близьким поступово стають прибутковішими різних споживчих сервісів.

Медицина майбутнього стане однією з 5 головних тем, яким буде присвячений перший український інноваційний форум InnoTech Ukraine. Захід пройде в столиці України з 9 по 11 квітня.

На території спеціально обладнаного демонстраційного майданчику InnoTech Ukraine представить надзвичайні відкриття, які вже активно використовуються в охороні здоров’я, створюючи новітні технології діагностики та лікування.

Обговорювати актуальні проблеми індустрії та їх нові технологічні рішення будуть в рамках профільної конференції.InnoTech форум про нові технології в медицині та охороні хдоров’я

Розділи конференції Health care:

  • M-health;
  • персоналізована медицина;
  • робототехніка в медицині;
  • біотехнології та генна інженерія;
  • Smart food & lifestyle & sport;
  • регенеративна медицина.

Ви не можете пропустити це! Команда MedBlog також там буде.

Більш детально ознайомитися з інформацією про захід ви можете на офіційному сайті форуму.

На правах реклами

Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email