Гармонія, ням-ням-ням й інше бла-бла-бла

Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Гармонія«Життя коротке» –  вчить нас Сенека. Чому при такій швидкоплинності моментів ми підганяємо те, що обов’язково станеться з кожним? Ми руйнуємо той дім, храм, у якому кожен пробуде до останнього видиху.

Проблема збереження молодості, відмінної фізичної форми та самопочуття поставала та висвітлювалась у працях найрізноманітніших освічених людей,  з якими я навіть не смію сперечатись. Були серед них великі медики, меланхолічні філософи і косметологи (до останніх епітет ніяк не можу підібрати). Не потрібно нагадувати, на які  жертви заради краси йшли Клеопатра та Ніфертіті, адже все це можна отримати (за відповідну плату) у будь-якому SPA-салоні.

Але ця стаття насправді про гармонію, ням-ням-ням й інше бла-бла-бла, як Ви зрозуміли з назви. Якщо точніше, то про гармонію душі й тіла, як основну умову прекрасного самопочуття у будь-якому віці.

Піклування про себе – це найкраще, що ми можемо дати собі. Проявляється воно у простеньких дрібничках (спочатку для душі):

  1. Не обзивати себе. Багато людей будучими розгніваними на себе за вчинене, називають себе «поганими», нецензурними словами. Облиште це безглузде заняття раз і назавжди.
  2. Дозвольте собі помилятись. Ця дрібничка тісно пов’язана з 1. І Ви, і я, і він, так, так, отой прибитий у вікні напроти, і вона, надоїдлива бабулька-сусідка – всі ми люди, помиляємось, що дає нам стимул розвиватись, вчитись, дивитись на речі під іншим кутом.
  3. Дякувати собі навіть за найменші успіхи й досягнення.
  4. Любити себе – останнє й найголовніше.

Ну й тіло, звичайно:

З дитинства нам втокмачують в голівоньки, що потрібно займатись фізкультурою, що це – здоров’я, але чому ж у більшості дітей вона була найулюбленішим предметом (після алгебри). Я не буду закликати Вас присідати по 100 раз + 200 прес за хвилину, напишу лише: «ЕКСПЕРИМЕНТУЙТЕ». Сходіть на танго,айкідо, go-go, гімнастику, плавання, хокей, волейбол, карате, футбол, а ну щось зачепить? Для лінивих: спочатку подивіться відео в youtube, а потім, можливо, якщо припаде до душі, то йдіть. Нема часу на регулярні заняття чи, може грошей? Не проблема, той же, всіма обожнюваний  youtube допоможе: ввімкнув і повторяєш. Раз на тиждень, місяць, рік, все рівно краще, ніж нічого.

Фаст-фудХарчування. Ну й занудні теми я вибрала. Жах, які розжовані. А як смачно пахне в McDonalds, аж слинка потекла, цей дабл чіз, він такий спокусливий. Як Ви запитаєте, у такому раю, різноманітті в їжі, як у наш час, можна харчуватись одними кашками? Дуже просто!!! Я трохи потримаю Вас у напруженні перед тим, як відкрити таємницю. Ну все, все, здаюсь: треба просто любити каші та ненавидіти чізи. От так. Розчаровані? Думали, скажу вам назву якихось чудо-пігулок? О, ні. Потрібно добряче над собою попрацювати. Мені не їсти всяку «гидоту» допомагає такий прийом: я думаю про шкідливу «жратву» (по-іншому не назвеш), яку люблю хрум-хрум, і визиваю (психологічно) відчуття нудоти. Вже місяця зо три нічого такого не їла. Перелік корисних продуктів Ви тут не знайдете, тому що це довго й нудно, а тошно нам тепер від чізів, а не від яблук.

Щоб його ще додати. А точно. Менше солі й різних приправ, і про оцет бажано забути (нирки Вам за це обов’язково подякують, на собі перевірено). Ще регулярність – найголовніше у доброму травленні.

Здається все. ArrividerLa.

Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email