Бездротовий тонометр iHealth

Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

iHealthСпонсор публікації: кухни на заказ Киев

Зі здоров’ям, як відомо, не варто жартувати. Коли останній раз ви вимірювали свій кров’яний тиск? Не пам’ятаєте? А дарма. Важка фізична або інтелектуальна праця, постійна зміна погоди (що дуже характерно для весни), поганий сон – все це негативно позначається на вашому здоров’ї, за яким потрібно ретельно слідкувати. Особливу увагу потрібно приділити своєму тискові та частоті серцевих скорочень, а зробити це можна за допомогою бездротових моніторів артеріального тиску iHealth Wireless Blood Pressure Monitor або iHealth Wireless Blood Pressure Wrist Monitor.

Бездротовий тонометр має тільки одну кнопку – включення. Після її натискання, активується вбудований модуль bluetooth. Після підключення на тонометрі загоряється невеликий світлодіод. Через відсутність у цієї моделі док-станції, тонометр став більш універсальним і може працювати з будь-яким iOS або Android пристроєм.

У багатьох може виникнути питання, а чому не використовувати звичайний тонометр для цих цілей, яких чимало представлено в аптеках. Відповім: переваги цього тонометра, працюючого в зв’язці з додатком для iOS чи Android, незаперечні. Він дозволяє зберігати результати вимірювання тиску і пульсу за весь період вимірів в сервісі iCloud, де вони будуть завжди доступні з будь-якого ПК та мобільного пристрою, підключеного до інтернету. Він дозволяє моментально передати дані по електронній пошті лікарю, чи відправляти данні в Твіттер і Фейсбук.  Це позбавляє багатьох пацієнтів від частого відвідування лікаря. Виходячи з отриманих даних, лікар може правильно призначити лікарський препарат для зниження тиску.

iHealthiHealth

 

Зважаючи на те, що багато сучасних людей користуються смартфонами та планшетами, цей пристрій буде для них дуже корисний. Можливо, хоча б таким чином люди будуть частіше слідкувати за своїм тиском та і здоров’ям взагалі.

Богдан Яловський

студент медичного факультету №1 at Вінницький національний медичний університет ім. М.І.Пирогова
Автор та засновник цього блогу. Незважаючи на всі складнощі, мені подобається вивчати медицину, здобувати нові знання. З кожним роком я все блище наближаюсь до гордого звання Лікаря України!
Поділитись:
Share on Facebook
Facebook
Share on LinkedIn
Linkedin
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email